Transformacja szabloncentre
data: 21.07.12 czas: 15:30 aut: Velienna, blogspot wita

Hej! Witam Was na SzablonCentre w nowej odsłonie zarówno graficznej jak i domenowej. Wiele się u Nas ostatnio zmieniło. Po pierwsze Onet upadł, a właściwie blog.onet.pl został zmieciony z powierzchni ziemi w niejasnych okolicznościach. Całe szczęście blogspot jest porządnym serwisem i "przyjął nas z otwartymi rękoma". Jak zapewne zdążyliście zauważyć pojawił się również myślnik w adresie. Nie było to zamierzone jednak stwierdziłam, że skoro i tak zachodzą dogłębne zmiany powinniśmy dokonać ich w każdym aspekcie.
Jak już wielu z Was wie SC-entowska załoga w końcu odżyła. Mamy wiele nowych talentów na pokładzie, czyli Snooki, Neloa, Captiv oraz jeszcze nie prezentującą się osobiście Larochellem. Nie oznacza to jednak zamknięcia naboru, gdyż jesteśmy otwarte na nowe osobistości.
Kilka tygodni temu zapowiadałam uporządkowanie SC i tak owoż się stało. Zakasałam rękawy, przebrałam się w robocze ciuchy i pozamiatane! Niestety wiele pięknych szablonów przepadło, niektóre szabloniarki, które zrezygnowały pousuwały blogi z szablonami, hostingi ponawalały itp. W związku z tym, że podjęłam taką a nie inną decyzję przesortowałam wszystkie i zostało nam ponad, tudzież około, 240 prac. Nie jest źle, gdyż będą to jedynie najlepsze z najlepszych. 
Nie pozostaję mi już nic innego jak powitać Was w naszych nowych, skromnych progach!
WITAJCIE WIĘC!
Od dnia dzisiejszego będę hurtowo dodawać publikowane już notki z uratowanymi szablonami. Mam nadzieje uporać się z tym jak najszybciej - w miarę możliwości. Później ruszamy z nowymi :)

Pozdrawiam i do napisania! :*
Wasza Velienna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz