współpraca w bloggsferze
data: 21.07.12 czas: 15:33 aut: Velienna, tak powinno być!
  19 komentarzy:

 1. Witam :) Czy właściciel bloga byłby zainteresowany wymianą buttonów z naszą stroną? [ www.shirayuri.glt.pl ] O ewentualną odpowiedź proszę na email admin@shirayuri.strefa.pl ^^ Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam~! Czy jesteście zainteresowani współpracą z blogiem Prosektorycznie.blogspot.com?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ohajo xD
  Zastanawiałam się czy właściciel bloga jest skłonny/a współpracować z moim blogiem graficznym :3 Wasz link widnieje w odpowiedniej zakładce już od X czasu c:

  Pozdrawiam,
  Kimagure Tokio/Trucizna

  [http://galeria-trucizny.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam? Czy autorka bloga byłaby zainteresowana współpracą z blogiem Gryndilou.blogspot.com ?

  OdpowiedzUsuń
 5. [Współpraca?]

  Tajemniczy Ogród to nowy katalog blogowy, oraz miejsce, gdzie oprócz spisu można znaleźć tam garść porad z dziedziny oswajania Blogspota, CSS i HTML. Jasno napisane instrukcje, które usprawnia działanie bloga - może któraś z nich przyda się właśnie Tobie?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłybyście zainteresowane współpracą z enigma-creativity.blogspot.com ? Button i link wstawione :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej. Czy byłybyście zainteresowane współpracą z abstrakcyjne.blogspot.com ? Na odpowiedź czekamy w zakładce "Współpraca". Pozdrawiam serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oczywiście, że jesteśmy zainteresowane współpracą, link już wstawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, miśki. (:
  Z dA się znamy, no przynajmniej z Valettifsy i Kerubit też troszeczkę. W każdym razie, byłybyście zainteresowane współpracą z Rainbow Zombies? Postanowiłam tchnąć w tę naszą niesforną szabloniarnię życie i zaczynamy jakby od nowa. (:
  Pozdrawiam, Luca znana Wam jako Lucifine.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć! Chętnie nawiązałabym współpracę. Jesteście zainteresowani? Proszę o odpowiedź w zakładce [współpraca]
  http://dolina-gumisiowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć, :) Byłybyście może zainteresowane współpracą z blogiem wavydrops.blogspot.com ?
  Pozdrawiam, shoelace (dawniej captive, :3)

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, czy bylibyście zainteresowani nawiązać współpracę z szabloniarnią the-spiral-graphic.blogspot.com ? Proszę o odpowiedź w naszej podstronie "Współpraca".

  OdpowiedzUsuń
 13. Bonjour! Z tej strony Wiedźma, z Kosmicznych Video! Na blogu tym masz możliwość zamówienia zwiastuna dla swojego opowiadania (bądź video-reklamy choćby takiej szabloniarni, czy innego typu bloga). Chciałam spytać, czy ten blog byłby zainteresowany współpracą z naszym? ;)
  Jeśli tak, ślicznie proszę o odpowiedź na blogu w zakładce "WSPÓŁPRACA". :)

  {kosmiczne-video.blogspot.com}

  *wiadomość SPAMOWA, gdyż ciężko pisać to wszystko 3243532523 razy :c przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Hej :) Jesteście zainteresowani współpracą?

  Cuda Wyobraźni

  OdpowiedzUsuń
 15. Witaj!
  Ostatnimi czasy powstaje coraz więcej wspaniałych blogów, na których można znaleźć równie wspaniale wyglądające szablony, dodatki i inne przydatne każdemu Bloggerowi elementy. Nie zawsze jednak każdy blog ma okazję do zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu, a wiele bloggerów nie wie, gdzie i czego konkretnie szukać, żeby znaleźć to, czego właśnie potrzebuje.
  Dlatego powstało sKatalogowane - nowy blog segregujący blogi graficzne, mający na celu zebranie wszystkich szabloniarni, czy to prywatnych, czy grupowych w jednym miejscu tak, by inni szybko i sprawdzie mogli się odnaleźć w graficznym świecie blogspota.
  Zaczęcamy serdecznie do zgłoszenia się. Spis nie jest generowany przez nas automatycznie, ponieważ w regulaminie widnieje zapis, że każdy zgłaszający się blog wyraża zgodę na cytowanie treści bloga w celach promocyjnych oraz na umieszczanie go w pojawiających się na stronie sondach, czego właściciele mogą sobie z jakiś powodów nie życzyć.

  Pozdrawiamy serdecznie,
  ekipa sKatalogowane

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam!
  Proponuję współpracę z szabloniarnią ranimathurartstudio.blogspot.com
  Wasz button został już dodany w zakładce współpraca, tam też proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć! Szukam osoby, która byłaby w stanie zrobić szablon na mój blog i znalazłam Ciebie. Będzie to blog hmm.. o mnie, modowy, kulinarny, inspiracyjny... jednymi słowy kobiecy. Kolorystyka, zdjęcia itd. to już Twoja wola :) Tu mój e-mail: olquiz@wp.pl A tu prototyp mojego bloga:: http://lets-talk-a-girl.blogspot.com/ Cieszyłabym się również z pomocy projektu dla mojego bloga <: Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam :) Proponuje współpracę z moim blogiem. O odpowiedź proszę u mnie na blogu pod ostatnia notatką :D

  Pozdrawiam :>

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć! :)

  Chciałabym zaproponować współpracę z moim reaktywowanym blogiem - Lekcja matematyki, który jak sama nazwa wskazuje jest poświęcony matematyce.

  Współpraca polegałaby na umieszczeniu buttonu Twojego bloga w zakładce Współpraca na moim blogu oraz pomocy z mojej strony np. przy organizowaniu jakichkolwiek większych eventów oraz rozgłoszenia ich w blogowym świecie. W zamian proponuję zalinkowanie Lekcji Matematyki. Jestem otwarta również na inne propozycje dotyczące współpracy.

  Jeśli zgodzisz się na ową współpracę, proszę o informację na www.lekcja-matematyki.blogspot.com

  Pozdrawiam ciepło! :)

  lekcja-matematyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń