regulamin szabloniarni
data: 21.07.12 czas: 16:12 aut: Velienna, przestrzegaj go!

Ogólne:
1. Jeśli pobierasz szablon, poinformuj nas o tym w Księdze pobrań, podając numer szablonu i adres swojego bloga!
2. Wyrażaj swoje opinie na temat szablonów w sposób kulturalny! Komentarze zawierające wulgaryzmy czy też obraźliwe treści będą ignorowane!
3. Pamiętaj, że pobranego szablonu nie możesz w żaden sposób przerabiać, ani podpisywać!
4. Jeśli pobierzesz szablon, wstaw naszą szabloniarnię do linków.
5. Jeśli pragniesz szablonu z konkretnym obrazkiem, znasz ciekawe galerie, szukasz szablonu jakiego nigdzie nie ma napisz nam swoją propozycje w bazie. Na pewno rozważymy Twoją sugestie.
6. Jeśli zamówiłeś u nas szablon masz dwa tygodnie na ustawienie go u siebie na blogu. Po tym okresie zostanie on udostępniony innym.
7. Pobierającym nie wolno ustawiać u siebie zamówionych szablonów chyba, że zostały one udostępnione, gdyż zamawiający z niego zrezygnował.


Zamówienia:
1. Obecnie szablony na zamówienie wykonują: Velienna, Savannah, Valettifsy, Tayte. Jeśli chcesz zamówić szablon u konkretnej szabloniarki musisz liczyć się limitem podanym w notce jej autorstwa i zostawić pod nią zamówienie w postaci komentarza.
2. Zamówienia można składać tylko pod najnowszą notką.
3. Pamiętaj o kulturze słowa! Nie jesteśmy na Twoje życzenia. Wykonywanie szablonów ma być przyjemnością obopólną. Pamiętaj o kulturze.
4. Jeśli składasz zamówienie wpisz na początku hasło:  "mordoklejka" - ostatnia litera hasła powinna być wielkim A. Uczyń to na znak znajomości regulaminu.
5. Autorka ma prawo odmówić wykonania szablonu, bez podania powodu.
6. Autorka ma nieograniczony czas na wykonanie zamówienia.
7. Składając zamówienie pod notką autorstwa np. Velienny twoje zamówienie jest skierowane do niej. To samo tyczy się reszty szabloniarek. Osoby składające zamówienie typu "obojętnie kto wykona" będą ignorowane.


2 komentarze:

  1. Jak poznać czy zostały one udostępnione?

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, mam pytanie. W wielu szabloniarniach jest pozwolenie na zmianę czcionek w pobranym szablonie. Czy tu także można, czy jest to zabronione? Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń