szablon 027-029, free falling
data: 02.09.12 czas: 21:29 aut: Savannah, she is good girl

Kategoria: Zamówienia
Czcionka: #b3b9c2 ; Tło zewnętrzne: #161b28
Cały blog: 931 ll Lewy pasek:  155 ll Prawy pasek: 260
Wyrównanie: wyśrodkowane na górze ll sąsiadująco w pionie
CSS: .header { height:415px;} 
Kategoria: Zamówienia
Czcionka: #b7c0af ; Tło zewnętrzne: #6f7270
Cały blog: 931 ll Lewy pasek:  230 ll Prawy pasek: 205
Wyrównanie: wyśrodkowane na górze ll sąsiadująco w pionie
CSS: .header { height:461px;} 
Kategoria: Optymistyczne
Czcionka: #692021 ; Tło zewnętrzne: #ac9791
Cały blog: 931 ll Lewy pasek:  180 ll Prawy pasek: 220
Wyrównanie: wyśrodkowane na górze ll sąsiadująco w pionie
CSS: .header { height:452px;} 

Tak tak, to znowu ja. Ale staram się zrobić teraz jak najwięcej szablonów, żeby później nie musieć nadrabiać w roku szkolnym. Już się boję, bo ciężki semestr przede mną. No ale cóż, byle do testów, a potem już jakoś będzie. Dzisiaj kochani bez zamówień.
Pozdrawiam was cieplutko i jeszcze póki co wakacyjnie! Powodzenia jutro.

9 komentarzy:

 1. Ojejku, dziękuję za szablon ^^. On jest po prostu... prześliczny ;). Niestety niedawno zgłosiłam się do oceny , więc musze poczekać do weekendu , żeby go wstawić..
  Kurcze, naprawdę dziękuję i pozdrawiam!

  [przekleta-prawda.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że się do czegoś przydałam. Całusy.

   Usuń
 2. Och, dziękuję bardzo serdecznie za szablon. Jest jeszcze piękniejszy niż w moich wyobrażeniach ! Jestem naprawdę zaskoczona tym, że postanowiłaś go dla mnie zrobić. Dziękuję za poświęcenie Twojego czasu. Jest cudowny ;) Tylko mam dość spory problem, gdyż nigdy nie ustawiałam szablonu i nie wiem jak to zrobić. Wyskakuje mi informacja : "Nie można przeanalizować szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany. Sprawdź, czy wszystkie elementy XML zostały prawidłowo zamknięte.
  Komunikat o błędzie XML: Content is not allowed in prolog." I teraz nie wiem o co w tym chodzi... Mogłabyś mnie jakoś naprowadzić, bądź jakąś może znasz stronę na której jest to wytłumaczone ? Niezwykle mi głupio, że zawracam Ci tym głowę, ale poważnie nie wiem co mam robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź na By-elfaba.blogspot.com - tam w Instrukcjach jest, jak wstawić szablon na blogspot. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. pierwszy najlepszy, pozostałe mało mi się podobają. wg mnie przesadzone z rozmazaniem, a dziewczyna na 3 szablonie wygląda lekko strasznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja znowu do Velienny :) Jako, że miałaś na głowie przeprowadzkę i małe 'załamanie' (co mam nadzieję Ci przeszło i znów możesz robić te piękne szablony) chciałam zapytać, czy po prostu dalej chcesz się podjąć mojego zamówienia. Nie chcę naciskać ani do niczego zmuszać, a rozumiem też, że człowiek to nie robot i momentami do pracy zmusić się nie potrafi pomimo szczerych chęci. Jeśli jednak nadal masz w planach wykonanie szablonu - okej, ja poczekam. Po prostu chodzi mi o to, żebyś nie czuła się niepotrzebnie zobowiązana :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Misfits - wiem, że nawalam. Ale.. w tej chwli problem tkwi w Interecie. Jeżeli będę miała w tym tygodniu okazji być dłużej w mieście - będę miała szanse dodać notkę. Niestety okazuję się, że w moim nowym domu mogę pocałować się w nos, a zasięgu na mobilnym NI MA! Dziś podpisywałam umowę na stałe łącze z TP, ale kiedy będę mieć już wszytko w normie - nie mam pojęcia. Wstyd mi, że jeszcze nie oddałam twojego zamówienie - wybacz. :(( Mam nadzieje, że wkrótce się to zmieni.

   Usuń
  2. Cieszę się, że to nie niechęć do grafiki, a po prostu problemy z internetem! W takim razie czekam cierpliwie :)

   Usuń
 5. Savannah, ratujesz SC. Gdyby nie ty ostatnio byłoby tu pusto. Ja niestety jak wyczytasz z poprzedniego komentarza mam kłopoty z zasięgiem. Obym szybko nadrobiła jak tylko będę mieć szanse. Szablon śliczne. Co prawda topaz mocny, szczególnie na ostatnim, ale i tak mi się podobają. Używasz innego efektu na rozmazania niż ja - tak mi się bynajmniej wydaję, bo ja jakieś curly "coś".
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń