szablon 030-031, w deszczu 
data: 06.09.12 czas: 11:54 aut: Velienna, jedna kropla
Kategoria: zamówienia
dla bloga miejsce-zwane-domem.blogspot.com
Nagłówek ; Tłowewnętrzne
Czcionka: 2B251B Tło zewnętrzne: 37352F
Cały blog - 102
lewy pasek boczny - 250; prawy pasek boczny - 350
Wyrównanie: wypośrodkowane, na górze ll sąsiadująco w pionie
CSS: .header { height:600px;}
Kategoria: kobiece
Czcionka: 563621 Tło zewnętrzne: DDD6D0
Cały blog - 1122
lewy pasek boczny - 480; prawy pasek boczny - 250
Wyrównanie: wypośrodkowane, na górze ll sąsiadująco w pionie
CSS: .header { height:710px;}

Hej. Misfits, jesteś tu? Mam nadzieje, że nie oberwę po głowię za ten okres oczekiwania. Liczę, że szablon przypadnie Ci do gustu. Udało mi się wybrać z laptopem do miasta, więc złapałam zasięg. Na Internet (działający Internet) w domu mogę liczyć po 10 września. Nie rozpisuję się, gdyż inne sprawy do załatwienia czekają.
Pozdrawiam Was bardzo gorąco :)


12 komentarzy:

 1. Ślicznie dziękuję :) Wzięłaś inne zdjęcia, czy mi się już coś pomieszało? Oh, i cytat miał być dłuższy, zapomniałaś o drugiej części, odpowiedzi - co nie znaczy, że praca mi się nie podoba. Zaraz wstawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tylko jedną małą prośbę. Problemem jest ... niebieski cień nad nagłówkiem, który nie wiem jak znalazł się na moim blogu. Mogłabyś w wolnej chwili zobaczyć, czy wiesz, jak się tego pozbyć? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej. Faktycznie pojawił się niebieskawy cień - a może to wina źle ustawionego szablonu. Moja propozycja to ustawienie jeszcze raz szablonu pt. "rewelacja" i ponownie zamówionego - może pomoże.
   U... jestem koszmarna - podmieniłam Ci zdjęcia, ale to dlatego, ze miałam je już na dysku, przygotowane i pomyślałam, że użyję tego, co już mam... GAPA ze mnie, wybacz - nie zauważyłam reszty napisu... ah... możesz krzyczeć :P
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. A więc w najbliższej chwili biorę się za wstawianie na nowo :) A tam, nic się nie stało, ten tez może być, a jeśli chodzi o komentarz poniżej, że szablon smutny - Ivy i Raj mieli dosyć dramatyczna historię i fakt faktem, moja słodka też nie będzie. Więc z klimatem trafiłaś w dziesiątkę!

   Usuń
 3. Podoba mi się drugi, pierwszy jakoś mało do mnie przemawia. Ładny jest, ale taki smutaśny, a przy tej pogodzie jeszcze bardziej dobija. Czekam z niecierpliwością na więcej twoich prac. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie pogoda już słoneczna, a do tego wena graficzna powróciła, oby jeszcze Internet się pojawił i będę mogła poszaleć.
   Z tego co wiem to historia miłosna Ivy z 90210 też nie była happy to może szablon będzie pasować :D
   Dzięki za opinie, bo ostatnio coś u Nas pusto, a do tego Neloa musiała odejść - choć doskonale ją rozumiem - jest w klasie maturalnej, a to nie przelewki. Obyśmy jakoś dały tutaj radę :D

   Usuń
 4. mordoklejkA

  Chciałabym zamówić szablon na niezawodne-refleksje.blogspot.com
  Blog refleksyjny, więc w nagłówku może być jakaś kobieta... Układ najlepiej 3-kolumnowy. Chciałabym, by składał się z ciepłych, stonowanych kolorów. Właściwie zostawiam dowolność wykonania Veliennie:) Chciałabym tylko, by miał na górze belkę pod nagłówkiem z linkami i żeby nie była taka typowa belka tylko zwykłe napisy bez takiej ramki wokół. Mam nadzieję, że napisałam zrozumiale. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przyjmuję zamówień pod tym postem. Nie jest to może napisane, ale limitu również nie podałam, więc... wybacz :) zapraszam kiedy indziej.

   Usuń
  2. Ojj, wielka szkoda... no nic, mam nadzieję, że kiedyś trafię:)

   Usuń
 5. Ładny szablon główny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Można powiedzieć, że w końcu odzyskałam wene :))

   Usuń